Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalÎnregistrareConectare

 :: Fan Zone :: Fan-Fics :: Original
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Castelul Surprizelor

Postat Sam Sept 23, 2017 11:10 am
AnneRPC
AnneRPC
Admin
https://rpc-and-anime.forumotion.com
Mesaje : 1062
Points : 1276
Varsta : 28
Localizare : pe aici
Rezumarea primului mesaj :

Disclaimer: Toate personajele sunt fantastice, chiar daca pozele sunt cu actori/ cantareti. Nu detin niciuna din poze, dar modificarile aferente sunt facute de mine.

Introducere: Anne se lupta sa isi salveze casa, care si asa a trecut prin multe de-a lungul anilor. Gaseste ajutor in persoana unui demon si a unor oameni simpli, dar iubitori. Nu toate sunt roz si dragute si tocmai lumea ei intortochiata o sa-i faca numai probleme in incercarea de a mentine totul cat mai linistit si mai departe de probleme. Atat Anne, cat si cei care o sustin, vor trece prin multe incercari, care de care mai grele si mai greu de combatut, dar cu rabdare si inteligenta, tanara Hoffburg si toti cei din jurul ei vor sfarsii cu acel final fericit mult dorit de toti.


Capitolul I. Faceți cunoștință cu Anne Hoffburg și prietena ei:

Capitolul II. Sperietura mortală:

Capitolul III. Se poate mai rău de atât?:

Poze:


Ultima editare efectuata de catre Crystal Snow in Vin Mai 22, 2020 8:02 am, editata de 4 ori
Postat Sam Aug 22, 2020 5:04 pm
Elena
Elena
Membru
Mesaje : 143
Points : 203
Varsta : 47
Localizare : Neant
Nu credeam că e o idee constructivă, dar mă bucur că te-a ajutat oarecum. Construieşte-ţi capitolul atent şi cu mare calm şi lasă acea doză de suspans mai spre finalul lui.
Încearcă la fiecare capitol să laşi ceva care să-l facă pe cititor să exclame: "Da, vreau continuarea! De ce m-a lăsat în suspans?"
Doza ar trebui să fie bine proporţionată pentru a nu crea cititorului senzaţia "Mă plictiseşte cartea asta."
E un sfat din perspectiva cuiva, care atunci când a avut ochii mai buni, citea cărţi pe rupte.
Postat Sam Aug 22, 2020 10:17 pm
Roxana H.
avatar
Banned
https://unstoppablemind.forumotion.co.uk/
Mesaje : 332
Points : 346
Varsta : 28
Localizare : Bistrița
Castelul Surprizelor - Pagina 2 _divider__lalisa_by_just_jeon_dd96gsp-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0xMzMiLCJwYXRoIjoiXC9mXC8zZjVmODc5Ny04MTg3LTQ5MGItYTkzNy1jZDRlODE0MDdkYjRcL2RkOTZnc3AtMDE0ZDdmZDgtZWMyZi00YWE1LWI0YWMtYmFiNWQ4NzI2ZDQ4LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD00MDAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ
Ca si o mica continuare, merita sa ramana si o doza de mister ca sa te faca pe tine ca si cititor sa-ti imaginezi continuarea. 
Postat
Continut sponsorizat

Castelul Surprizelor

 :: Fan Zone :: Fan-Fics :: Original
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Fan Zone :: Fan-Fics :: Original-
Mergi direct la: